Hakkımızda

GEOgrup A.Ş. 1999 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. GEOsoft, GEOtech ve GEOtest olarak üç farklı marka kapsamında geoteknik mühendisliğinde proje öncesi-proje safhası ve proje sonrası aşamalarında hizmetler (etüd-proje-kalite kontrol deneyleri) vermektedir.  Ayrıca geoteknik mühendisliğinde kullanılan yazılımların, profesyonel kazık deney ve geoteknik gözlem ekipmanlarının satışı-satış sonrası teknik destek ve eğitimlerinin verilmesi konularında çözümler sunmaktadır. Uzman kadrosu ile kuruluşumuz günümüze kadar yüzlerce projede çalışmış ve sattığı ürünlerde müşteri odaklı pazarlama stratejisini başarıyla uygulamıştır.
 

GEOgrup A.Ş. dünyada yapılan Geoteknik Mühendislik hizmetleri alanında kalite ve güven uygulamaların ülkemizde gelişimine katkı amacıyla faaliyet vermektedir. Bu anlamda Geoteknik Mühendisliği alanında uzmanlaşmış bir kadro ve geoteknik mühendisliği camiasında çalışan uzman kişilerle ortak çalışmalar ortaya koyarak proje safhası-öncesi ve sonrası aşamalarındaki bütünlüğü korumayı hedeflemektedir. Bu süreçte kendi kullandığı ve test ettiği yazılım, araç ve gereçleri Türk mühendislerinin hizmetine sunmak için de muhtelif temsilcilik faaliyetlerini de yürütmektedir. Bu nedenle satış sonrası teknik destek ve eğitim değer katılmış hizmet olarak faaliyet alanımızda önemli bir yer tutmaktadır.
 

GEOgrup A.Ş. çıkılan bu yolda misyonu olan kaliteye ulaşmak için meslek içi eğitimi birinci hedef olarak benimsemiştir. Amaç, geoteknik mühendisliğindeki kaliteyi standart hale getirmektedir.
 

Bu nedenle konusunda sektör lideri olmanın getirdiği bilinçle yarınlara hazırlanmaktadır.

Pile Loading Test, Kazık Yükleme Deneyi, Kazik yukleme deneyi, Pile İntegrity Test, pile integrity test, kazık süreklilik deneyi , kazık bütünlük deneyi, crosshole integrity deneyi, plaxis, sonlu elemanlar analizi, geoteknik mühendisliği, geoteknik tasarım, geoteknik analiz, jeoteknik, kazık kalite kontrol testleri, geotest, geotech, geosoft, talren, flac, diana, temel, foundation, kazık, pile, kazik, inklinometre borusu, inko, inclinometer, inclinometer casing, casing, ABS inklinometre, Tünel Enstrümantasyonu, Ekstansometre, Extensometer, Load Cell, Yük Hücresi, Ankraj, ekstansiyometre